„Pomocna dłoń dla Kaukazu” – aktualności

W najbliższych dniach zakończona zostanie zbiórka „Pomocna dłoń dla Kaukazu” organizowana m.in. przez Stowarzyszenie „Most do Gruzji”. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za hojność! Ogromną wdzięczność kierujemy zarówno do wspierających nas instytucji, placówek szkolnych jak i osób prywatnych. Wasze wsparcie było nieocenione a skala zebranej pomocy przekroczyła nasze oczekiwania! Wykazaliście się wielkim zrozumieniem i dobrocią, która bez wątpienia zaowocuje uśmiechami dzieci z tbiliskiego domu dziecka.

Nasza akcja jednak nie kończy się wraz z ostatnim przekazanym nam długopisem, ani wpłaconą na ten cel złotówką. Już w tym tygodniu podliczone zostaną dary. O ilości zebranej pomocy poinformujemy za pośrednictwem strony internetowej.

W dalszym ciągu możesz wesprzeć akcję „Pomocna dłoń dla Kaukazu”, np. pomagając nam w organizacji transportu. Ktoś z Was w najbliższym czasie wybiera się do Gruzji? Jeśli możesz zabrać ze sobą pomoc dla Caritasu skontaktuj się z nami: m.lach@mostdogruzji.pl, a.osuch@mostdogruzji.pl, t.paluch@mostdogruzji.pl