V Dni Kultury Gruzińskiej w Krakowie – spotkanie organizacyjne

Drodzy Miłośnicy Gruzji!

Planując realizację V Dni Kultury Gruzińskiej w Krakowie (17-19 października 2014 r.) już dziś zapraszamy wszystkich Was do współpracy. Doceniamy każdą formę aktywności- jako sprawny organizator, inspirujący prelegent, prowadzący warsztaty czy fascynujący gawędziarz. Jeżeli czujesz się na siłach wystąpić w jednej (a może kilku?  z wymienionych roli koniecznie zgłoś się do nas. Jeśli znasz kogoś, kto może podzielić się swoimi umiejętnościami, wiedzą czy ciekawą opowieścią przekaż proszę naszą wiadomość:

 

Już 24 czerwca (wtorek) o godzinie 18 odbędzie się spotkanie organizacyjne inaugurujące przygotowania do V Dni Kultury Gruzińskiej w Krakowie. Zapraszamy do Centrum Kultury Gruzińskiej – ul. Krasickiego 18 (drugie piętro).

Pasjonujemy się Gruzją i tak jak Gruzini dzielą się z nami swoją ojczyzną, tak i my podzielmy się naszymi wrażeniami, wiadomościami i odczuciami. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w organizację naszego corocznego wydarzenia. W związku z partnerstwem miast- Krakowa oraz Tbilisi chętnie wysłuchamy prelekcji, opowieści, przygód związanych ze stolicą Gruzji. Nie ograniczamy jednak Waszej fantazji – wykażcie się inwencją i pomysłowością. Czekamy na Wasze propozycje! Do zobaczenia 24 czerwca!

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy:
m.lach@mostdogruzji.pl lub stowarzyszenie@mostdogruzji.pl